Nauczyciele \ Mechaniczny Technologiczny \ RMT4 Katedra Mechaniki i Inżynierii Obliczeniowej
Plan zajęć - dr hab. inż., prof. PŚ Grzegorz Kokot, semestr letni, rok 2021/2022
Określ tydzień
Wybierz grupę tygodni:
lub jeden tydzień:
Pokaż wyłącznie zajęcia zdefiniowane dla wybranego tygodnia lub grupy tygodni
Dzień
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Dzień
Tydzień
N
P
N
P
N
P
N
P
N
P
N
P
N
P
Tydzień
07:00-08:00
07:00-08:00
08:00-09:00
08:00-09:00
09:00-10:00
09:00-10:00
10:00-11:00
10:00-11:00
11:00-12:00
11:00-12:00
12:00-13:00
12:00-13:00
13:00-14:00
13:00-14:00
14:00-15:00
14:00-15:00
15:00-16:00
15:00-16:00
16:00-17:00
16:00-17:00
17:00-18:00
17:00-18:00
18:00-19:00
18:00-19:00
19:00-20:00
19:00-20:00
20:00-21:00
20:00-21:00
21:00-22:00
21:00-22:00
PBL_SKN_IDUB, proj
310 CNT
Wm, lab
MiBM_SI IV/gr.1/sek. lab.1 MiBM_SI IV/gr.1/sek. lab.2
615/616 CNT
występowanie:
02.05, 09.05, 16.05, 23.05, 30.05, 06.06, 13.06
Wm, lab
MiBM_SI IV/gr.1/sek. lab.1 MiBM_SI IV/gr.1/sek. lab.2
615/616 CNT
występowanie:
20.06
Oi, lab
MiBM_SII III/MB4
H (CEK)
występowanie:
08.03, 15.03, 22.03, 29.03, 05.04, 12.04, 26.04
Oi, lab
MiBM_SII III/MB4
H (CEK)
występowanie:
02.05, 09.05, 16.05, 23.05, 30.05, 06.06, 13.06, 20.06
Wm, lab
MiBM_SI IV/gr.1/sek. lab.3
615/616 CNT
występowanie:
03.05, 10.05, 17.05, 24.05, 31.05, 07.06, 14.06
Wm, lab
MiBM_SI IV/gr.1/sek. lab.3
615/616 CNT
występowanie:
21.06
Wdmnwwkm (Zbem), wyk
MiBM_SII I
Aula D CEK
występowanie:
07.03, 14.03, 21.03, 28.03, 04.04, 11.04, 25.04
Wdmnwwkm (Zbem), wyk
MiBM_SII I
Aula D CEK
występowanie:
02.05
Wdmnwwkm (Zbem), lab
MiBM_SII I/MB5/sek. lab. 2 MiBM_SII I/MB5/sek. lab. 1
H (CEK)
występowanie:
07.03, 14.03, 21.03, 28.03, 04.04, 11.04
Wdmnwwkm (Zbem), lab
MiBM_SII I/MB5/sek. lab. 2 MiBM_SII I/MB5/sek. lab. 1
H (CEK)
występowanie:
25.04
Wdmnwwkm (Zbem), lab
MiBM_SII I/MC6/sek. lab. 1 MiBM_SII I/MC6/sek. lab. 2
H (CEK)
występowanie:
01.03, 08.03, 15.03, 22.03, 29.03, 05.04, 12.04
Wdmnwwkm (Zbem), lab
MiBM_SII I/MC6/sek. lab. 1 MiBM_SII I/MC6/sek. lab. 2
H (CEK)
występowanie:
26.04
Wdmnwwkm (Zbem), wyk
MiBM_NIIz I
Aula D CEK
występowanie:
19.03
Wdmnwwkm (Zbem), wyk
MiBM_NIIz I
Aula D CEK
występowanie:
02.04, 23.04
Wdmnwwkm (Zbem), wyk
MiBM_NIIz I
Aula D CEK
występowanie:
14.05
Mesib (Mitoozsc), lab
AiRP_SII I/AC4/sek. lab. 2 (wieczorowo-weekendowe) AiRP_SII I/AC4/sek. lab. 1 (wieczorowo-weekendowe)
H (CEK)
występowanie:
06.05, 27.05, 03.06, 17.06, 24.06
Mesib (Mitoozsc), lab
AiRP_SII I/AB5/sek. lab. 3
H (CEK)
występowanie:
02.05, 09.05, 16.05, 23.05, 30.05, 06.06, 13.06
Mesib (Mitoozsc), lab
AiRP_SII I/AB5/sek. lab. 3
H (CEK)
występowanie:
20.06
Wdmnwwkm (Zbem), lab
MiBM_SII I/MB5/sek. lab. 3
310 CNT
występowanie:
07.03, 14.03, 21.03, 28.03, 04.04, 11.04
Wdmnwwkm (Zbem), lab
MiBM_SII I/MB5/sek. lab. 3
310 CNT
występowanie:
25.04
Zebrania Katedry
Konsultacje 155a
Rezerwacja
152
występowanie:
08.06
Legenda
- najechanie na zajęcie z tym znakiem, spowoduje pokazanie całej treści
- kliknij w zajęcie z tym znakiem, aby zobaczyć zajęcia ukryte pod nim

Mesib (Mitoozsc) - Metody elementów skończonych i brzegowych (Metody i techniki obliczeniowe oraz zintegrowane systemy CAx), Sekcje 1 i 2, występowanie: 06.05, 27.05, 03.06, 17.06, 24.06
Oi - Oprogramowanie inżynierskie, występowanie: 08.03, 15.03, 22.03, 29.03, 05.04, 12.04, 26.04
PBL_SKN_IDUB - PBL_SKN_IDUB
Rezerwacja - Rezerwacja, występowanie: 08.06
Wdmnwwkm (Zbem) - Wprowadzenie do metod numerycznych w weryfikacji konstrukcji mechanicznych (Zagadnienia budowy i eksploatacji maszyn), występowanie: 07.03, 14.03, 21.03, 28.03, 04.04, 11.04, 25.04
Wm - Wytrzymałość materiałów, sekcja 1, występowanie: 02.05, 09.05, 16.05, 23.05, 30.05, 06.06, 13.06
Aula D CEK - aula D Centrum Edukacyjno-Kongresowe
Pobierz dane dotyczące planu
plan.ics - dane z zajęciami dla kalendarzy MS Outlook, Kalendarz Google (Uwaga: po kliknięciu należy poczekać ok. 10s na wygenerowanie pliku)

Jak wprowadzić plan zajęć do MS Outlook, Kalendarza Google oraz do telefonu komórkowego